Rodosto Marin

     Marka ismini Tekirdağ ilimizin nostaljik isminden alan Rodosto Marin; 

     Firmamız 1985 ‘ten bugüne Eğlence ve Sportif amaçlı Motorlu Motorsuz Yelkenlilerin, Motorlu ve motorsuz  yelkenler motorlu tekne ve yatlar Sandal, Kayık ve benzeri deniz araçlar ve aksesuarlarının satışı, deniz motorlarının satışı ve yetkili servisliğini yapmaktadır. 

     Trakya bölgesinde deniz araçlarının imalatının olmaması ve imalathanenin açılmasının bölgeye getireceği pozitif etki düşünülerek firmamız 2020 Yılında T.C.  Sanayi Teknoloji Bakanlığından teşvik almış Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi Dumansız Sahada 1000 metrekarelik bir alanda imalathanemizi kurarak yatırımlar gerçekleştirmiş ve tekne üretimine başlamıştır. 

     Gelecek dönemde ürün çeşitliliğini ve istihdamı arttırmayı planlayan firmamız sektörde başka illerde üretilen mamullerin tedarikçi firmaların zamanında yetiştirememesi gerekse navlun ve lojistik ücretlendirmelerinin satış fiyatları üzerinde artışa neden olması sebebiyle, müşterilerimizin kıymetli zamanlarından tasarruf ettirmek adına şimdiki konumunda imalata ve hizmete başlamıştır.

     Doğu Trakya Avrupa’nın kapısı konumundadır. Balkan ve Avrupalı müşterilerimiz günübirlik gelip gidebileceği navlun lojistik açıdan avantajlar sunan konumdaki firmamız Çanakkale köprüsünün de faaliyete geçmesiyle Ege ve Akdeniz Bölgelerimize ulaşım konusunda daha az maliyet ile daha süratli ve kısa zamanda ulaşımla hizmet sağlayacaktır.

     Lokasyon olarak sınıra çok yakın konumuyla Balkan ve Avrupa ülkeleriyle bayi, perakende satış ve ihracat firmamızın önceliği olacaktır.  

MİSYONUMUZ

     En iyi kaliteyi en uygun maliyet ile buluşturarak lüksü standart olarak olarak sizlere sunmak

VİZYONUMUZ

     Sektöre yeni bir ses yeni bir nefes ile alışıla gelmiş birbirinin aynı devamı ürünler çizgisinden çıkıp tecrübelerimizi aktarabildiğimiz firmamıza has firmamıza özel modern çizgisi ile muadillerinden üstün,tekne aerodinamiği yüksek ve mühedislik aşamasını hava deniz simülasyonlarını başarı ile geçerek hayata geçirdiğimiz yüksek kaliteli teknelerimizin gerek denge testlerinden ve  gerçek şartlarda 6 kuvvetinde hava deniz testlerinden başarı ile geçip kendini kanıtlayıp ziyadesi ile güç birliği yaptığımız mühendisliğinden üretimine kadar emeği geçen her çalışanımızın yüzünü güldürmüş gururu olmuştur.Vesile ile ortaya çıkan ve çıkacak olan modellerimiz siz müşterilerimizin kullandıkça oluşan taleplerini ben yaptım oldu mantığından uzak bir şekilde kulak kabartarak ürünlerimizi son kullanıcı tavsiyelerine göre şekillendirerek sektörde hakettiğimiz yere kısa süre ve emin adımlar ile gelmektir.